قوانین و مقررات

قوانین وبسایت مکس :
این وب سایت متعلق به مؤسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان قزوین – مکس  بوده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. رسالت وبسایت مکس، اطلاع رسانی، سهولت دسترسی، عضویت و دریافت کمک های نقدی حامیان خیر دوست کودکان مبتلا به سرطان می باشد.

 

 

توافقنامه بین کاربر و موسسه مکس

این وب سایت قوانین و مقرراتی را جهت استفاده کاربران از سایت تدوین نموده است که کاربران مجاز به ویرایش آن نبوده و به منظور استفاده از سایت می بایست با تمامی این شرایط و نکات اشاره شده به آنها موافقت نمایند.

 

 

لینک به سایت‌های دیگر

مطالب سایت مکس ممکن است شامل لینک هایی به سایت های دیگرباشد. مکس این لینک ها را برای سهولت کاربران فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک ها به معنی تأیید یا ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. این سایت ها تحت کنترل مکس نیستند و مکس هیچ مسئولیتی در قبال محتویات این سایتها، از جمله لینک ها و عکسها، ندارد. کاربران توافق می کنند مسئولیت هرگونه خسارت و آسیب احتمالی به رایانه شان از طریق ویروس یا فایل های مخرب دیگر که می تواند ناشی از دریافت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به سایت های لینک شده در مکس، خود برعهده خواهند داشت.

تبصره: موسسه مکس صرفا ملزم به پاسخگویی نسبت به مسائل دو شبکه اجتماعی تلگرام  و اینستاگرام که متعلق به موسسه مکس می باشد، است.

 

عدم استفاده نامشروع یا ممنوع

کاربران گرامی به سایت مکس اطمینان می دهند که از محتویات این سایت برای رسیدن به مقاصدی که برخلاف قوانین موضوعه یا شرایط استفاده از مکس می باشد، استفاده نخواهند کرد. آنها از سایت مکس به گونه ای استفاده نخواهند کرد که باعث آسیب، از کار انداختن یا معیوب ساختن سایت از طرق مختلف من جمله ارسال ویروس یا تلاش برای بارگذاری بیش از حد یا ایجاد اسپم (Spam) یا کرش (Crash) یا هرگونه فایل مخرب و یا ایجاد لینک های مستقیم به هر یک از بخش های سایت و هرگونه نقض امنیتی و تلاش برای ورود به سرور، تست امنیتی و پیکربندی سایت و هر گونه تلاش در جهت نفوذ و هک کردن و ایجاد تداخل در سرویس دهی به کاربران دیگر  ، شود. همچنین کاربران مجاز به دسترسی یا تلاش برای دسترسی به اطلاعات محتویاتی که تعمداً به طور متعارف در دسترس مخاطبین قرار نگرفته واز طریق صفحات سایت ارائه نشده اند، نیستند.

 

 

 

رفع مسئولیت

وب سایت مکس، تحت هیچ شرایطی، مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که ممکن است ناشی از عوامل طبیعی، نیروی انسانی، مشکلات اینترنتی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد، برعهده ندارد.

 
علائم تجاری و حق کپی رایت

تمامی مطالب موجود در وب سایت مکس  از جمله علائم تجاری و هر گونه نوشتار یا اطلاعات موجود در این وب سایت دارای مالکیت انحصاری برای موسسه مکس می باشد.

وجود مطالبی که برای استفاده کاربر داخل سایت قرار داده می شود و شما مجاز به دانلود آن می باشید می پذیرید که با دانلود مطالب حق مالکیت نسبت به آن ها را به دست نمی آورید و صرفاً جهت استفاده شخصی از آن استفاده می کنید.

هر نوع کپی برداری به هر شکل از جمله استفاده از آرم یا لوگو وب سایت مکس، انتقال یا انتشار اطلاعات، آگهی، لینک کردن و دیگر اشکال موجود جهت بازنشر اطلاعات بدون اجازه  ازمدیران موسسه مکسۀ  چه با ذکر منبع و چه بدون ذکر منبع ممنوع می باشد و عدم رعایت این مورد به معنای نقض صریح قانون کپی رایت و علائم تجاری تلقی می گردد و طبیعتاً شامل جریمه های حقوقی و یا کیفری می باشد.

 

 

تبلیغات و درج آگهی

حق قراردادن هرگونه تبلیغات بر روی وب سایت مکس برای ایشان محفوظ می باشد.

 
 تبلیغات و درج آگهی به نفع مکس

کلیه ورودی های کاربران اینترنتی که از سایت های دیگر به طرق مختلف از جمله لینک دهی متنی و تصویری به وبسایت مکس وارد می شوند، می بایست با هماهنگی مدیران موسسه صورت پذیرد.

 

 

اختلاف و داوری

در مرحله اول و در حد امکان تلاش می گردد هر گونه اختلاف نظر شما با وب سایت مکس به صورت عقلانی و منطقی برطرف گردد. اما چنانچه نتیجه ای حاصل نگردد حل این اختلاف مشمول قوانین و مقررات تجارت الکترونیک، جرایم رایانه ای و سایر قوانین و مقررات کشور می باشد فلذا مورد بحث جهت حل اختلاف به مراجع قانونی ذیصلاح ارجاع می گردد.

تبصره : شما با پذیرش این توافق نامه خود را ملزم و متعهد به رعایت آن می نمایید. حتی چنانچه عناوین یا لغاتی از این توافق نامه نافذ قانونی نباشد، همچنان کلیه قسمت های آن الزام آور و به قوت خود باقی است.

 

تلگرام موسسه مكس
اينستاگرام موسسه مكس