۸ کودک سرطانی در سال گذشته به همت موسسه مکس درمان شدند+خبرگزاری فارس

تصویر جشن گلریزان موسسه مکس
پیام تشکر و قدردانی مدیر عامل مکس به مناسبت دومین گلریزان مکس
خرداد ۹, ۱۳۹۶
تصوير ديدرا دوستانه مهندس وثوق مديرعامل مهرانه با مسولين مكس
دیدار دوستانه مهندس وثوق مدیر عامل مهرانه با مسولین مکس
خرداد ۱۱, ۱۳۹۶
مدیرعامل مؤسسه مکس قزوین در دومین جشن گلریزان

۸ کودک سرطانی در سال گذشته درمان شدند/ سلامی دوباره به زندگی

مدیرعامل مؤسسه مکس (حمایت از کودکان مبتلا به سرطان) قزوین با بیان اینکه در سال گذشته ۸ کودک سرطانی را با همکاری سایر ارگان ها درمان کرده‌ایم، گفت: سالی که پیش رو داریم، نویدبخش درمان سرطان کودکان مبتلا به این نوع بیماری است.

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، دومین جشن گلریزان مؤسسه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان (مکس) قزوین با حضور مسؤولان استانی و جمعی از خیران امشب در تالار خورشید قزوین برگزار شد.

در این مراسم که بیش از ۴۰۰ مهمان و برخی از مسؤولان استانی و اعضای و شورای اسلامی شهر قزوین حضور داشتند، مدیرعامل مؤسسه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان(مکس) قزوین به ظرفیت های مهم و اثرگذار این مؤسسه پرداخت.

علیرضا نوروزی اظهار داشت: مؤسسه مکس یکی از سازمان‌های مردم نهاد و غیردولتی است که برنامه‌های مختلفی در زمینه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان در آن دنبال می‌شود که از نمونه آن می‌توان به برگزاری نخستین جشن گلریزان در سال گذشته و دومین دوره این جشن در سال جاری اشاره کرد.

 

وی افزود: باتوجه به اینکه هیچ جای کشور مؤسسه‌ای به نام مکس برای حمایت از کودکان مبتلا به سرطان وجود ندارد و این مؤسسه ویژه استان قزوین بوده، حمایت مردم در حوزه کودکان سرطانی به صورت صددرصدی است و تمام هزینه‌های این بیماران توسط مردم تأمین می‌شود.

مدیرعامل مؤسسه مکس(حمایت از کودکان مبتلا به سرطان) قزوین یاد آور شد: تمام هزینه‌های جاری این مؤسسه از آغاز فعالیت تا به امروز صفر بوده و فعالیت اعضای این مؤسسه به صورت خیرخواهانه و افتخاری است که وجود چنین شرایطی افتخاری برای مؤسسه محسوب می‌شود.

 

نوروزی با بیان اینکه در حال حاضر استان قزوین ۱۲۰ کودک مبتلا به سرطان را به خود اختصاص می‌دهد که ۴۷ نفر از آن‌ها در بیمارستان قدس درمان می‌شوند، خاطرنشان کرد: سالی که پیش رو داریم، نوید بخش درمان سرطان کودکان مبتلا به این نوع بیماری است.

وی تشریح کرد: بر اساس تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین، یک سوم از بیماری‌های سرطان قابل پیشگیری است که امیدواریم با همکاری و مشارکت مسؤولان استانی در تحقق این امر طی سال جاری موفق باشیم.

 

مدیر عامل مؤسسه مکس(حمایت از کودکان مبتلا به سرطان) قزوین عنوان کرد: به همت سایر ارگان‌های این استان توانسته‌ایم در سال گذشته، هشت کودک مبتلا به سرطان را درمان کنیم.

تلگرام موسسه مكس
اينستاگرام موسسه مكس