عیدی اعضای مکس وهمشهریان به بیماران نیازمند خون

همراهی بانک قوامین با موسسه مکس قزوین
اسفند ۲۵, ۱۳۹۵
عیدی به قهرمانان کوچک مکس بمناسبت عید نوروز ۹۶
اسفند ۲۹, ۱۳۹۵

یکی از سیاست های موسسه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان قزوین، شرکت در فعالیت های فرهنگی و اجتماعی است. موسسه مکس که همیشه به اعضا و حامیان خود می بالد، هر ساله با همراهی اعضای خود چند نوبت برای اهدای خون، رهسپار سازمان انتقال خون قزوین می شوند. موسسه مکس معتقد است، فرهنگ بخشش و اهدا کردن، صرفا معطوف به مسائل مالی نمی شود، چون بیماران زیادی در جامعه امروز وجود دارند که صرف نظر از تمکن مالی ایشان، نیازمند خون سالم هستند. به همین منظور برای ششمین مرتبه از بدو تاسیس موسسه مکس، اعضای سخاوتمند موسسه و همشهریان خون گرم قزوین به فراخوان سازمان انتقال خون با توجه به کاهش ذخایر خونی در روزهای پایانی سال پاسخ گفتند و با حضور سبز خود در مرکز انتقال خون شهر قزوین، با اهدای خون به رسالت های اجتماعی خود جامه عمل پوشاندند.

حضور گرم اهدا کنندگان خون علیرغم مشغله و کارهای روزهای پایانی سال، از ساعات آغازین روز پنج شنبه تا پایان ساعت کاری اداره کل انتقال خون به طور مستمر ادامه یافت که شایسته تقدیر و تشکر فراوان است.
شایان ذکر است اداره کل انتقال خون در روزهای بیست و هشتم و نهم اسفند ماه به طور عادی و در روز های دوم، سوم، پنجم، ششم، هفتم، هشتم، نهم و دهم فروردین ماه از ساعت { هشت الی سیزده و سی دقیقه } و { پانزده و سی دقیقه الی بیست} آماده ارایه خدمات به همشهریان گرامی استان قزوین می باشد.

اهدایی سازمان انتقال خون قزوین از اعضای اهدا کننده خون موسسه مکس قزوین

اهدایی سازمان انتقال خون قزوین به اعضای اهدا کننده خون موسسه مکس

تلگرام موسسه مكس
اينستاگرام موسسه مكس